AGC - Your Glass

Product Catalogue (version 39)

Tento Produktový katalog zobrazuje dostupnost hlavních produktů společnosti AGC. Nabízí Vám informace ohledně dostupnosti a dodacích lhůt standardních výrobků základního skla.


Search product

Download .PDF

There are with the chosen criteria.Standardní výrobky (ST1 nebo STX): tyto výrobky jsou k dispozici pouze v homogenních balenních.

Standardní produkty ST1 jsou dostupné skladem a mohou být obvykle expedovány během 24 maximálně však do 1 týdne (ze závodu).

Standardní výrobky STX: jsou vyráběny na požádání a mohou být obvykle expedovány maximálně do 5 týdnů (ze závodu) Dodací termín ST1 je platný pouze pro produkty objednávané dle standardních pravidel ve smyslu kvality, počtu tabuli na jednotlivá balení a výroby; specifické požadavky budou spadat do standardní kategorie produktu STX (dostupných dle výroby do 5 týdnů)

Nestandardní výrobky (včetně výrobků na zakázku - incl. "On Request"): jsou vyráběny na požádání a jejich dodací lhůta závisí na několika faktorech, mezi které patří především dostupnost základního skla a plánování výroby.

Produkty na požádání jsou dodávány v homogenních baleních. Minimální objednávané množství nestandardních výrobků se liší a závisí především na výrobním procesu a použitém základním skle.

Přesná data dodání musejí být vždy potvrzena obchodním oddělením.

Prosím, kontaktujte příslušné obchodní oddělení/CCC společnosti AGC k získání přesných informací.

Uvedené dodací lhůty jsou optimální a odhadované společností AGC, nelze je však považovat za závazné.

  • Novinka: přidáno do Produktového katalogu
  • Aktualizováno (+): lepší dostupnost než v předchozí verzi
  • Aktualizováno (-): horší dostupnost než v předchozí verzi
  • Odstraněno: odstraněno z Produktového katalogu

Přesná data dodání musejí být vždy potvrzena obchodním oddělením.