AGC - Your Glass

Product Catalogue (version 39)

Narzędzie Katalog Produktów koncentruje się na naszych wiodących produktach, dostarczając informacji na temat dostępności produktów i terminów dostaw dla nieprzetworzonych produktów


Search product

Download .PDF

There are with the chosen criteria.Standardowe produkty (ST1 lub STX): sa dostepne od reki lub w krótkim czasie i zwykle moga byc wysylane w czasie od 24 godzin do maksymalnie 1 5 tygodnia (ex works), minimalna ilosc 1 jednorodne opakowanie.

Standarowe produkty STX sa dostepne w krótkim zakresie i moga byc wysylane w czasie do maksymalnie 5 tygodni (ex works).

Termin dostawy produktów ST1 obowiazuje tylko produktów zamówionych w „standardowych” ramach z uwzglednieniem jakosci, ilosci tafli w opakowaniu i produkcji, specjalne zapytania beda realizowane wedlug produktów STX (realizacja do 5 tygodni).

Produkty na zamówienie ("On Request"): produkty te moga byc wykonane na zamówienie z terminem dostawy, który zalezy od kilku czynników, ale glównie surowców i planowania produkcji.

Produkty na zadanie dostarczane sa w jednorodnych opakowaniach. Minimalne ilosci niestandardowych produktów moga sie róznic w zaleznosci od procesu wytwarzania i zastosowanego materialu.

Dokladny termin dostawy musi zostac potwierdzony przez dzial handlowy.

Prosimy o kontakt z dzialem obslugi sprzedazy / CCC po dokladne informacje.

Podawane przez AGC terminy dostaw okreslane sa jak najdokladniej, i nie moga byc uznawane za wiazacy harmonogram.

  • Nowosc: dodano w aktualizacji Katalogu
  • Dodatek(+): lepszy czas oczekiwania w porównaniu do poprzedniej wersji
  • Dodatek (-): gorszy czas oczekiwania w porównaniu do poprzedniej wersji
  • Usunieto: usuniete z naszego Katalogu

Dokładny termin dostawy musi zostać potwierdzony przez dział handlowy.